Active filters

NASZYJNIK Z BURSZTYNU

Price zł60.00
Availability: Out of stock
  • Oryginalny, ręcznie wykonany naszyjnik z bursztynu bałtyckiego, oszlifowanego. Do każdego wyrobu dołączany jest certyfikat. Długość naszyjnika 65 cm. Typ zapięcia - guzik wykonany z bursztynu. Sprzedaży podlega wyrób ze zdjęcia, niepowtarzalny. Każdy wyrób wysyłany jest w eleganckim, firmowym opakowaniu, oryginalny prezent na wyjątkowe okazje. Od ponad 25 lat zaufało nam tysiące klientów.

SREBRNE KOLCZYKI Z BURSZTYNEM

Price zł87.00
Availability: 11 In Stock
  • Eleganckie kolczyki z bursztynu i srebra 925, ocechowane. Zapięcie typu angielskiego, średnica 11 mm, wysokość z zapięciem 32 mm, waga 3,9 g. Oryginalny prezent na wyjątkowe okazje. Każdy wyrób wysyłany jest w eleganckim, firmowym opakowaniu. Od 1992 roku zaufało nam tysiące zadowolonych klientów. Naszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja klientów.

BRANSOLETKA Z BURSZTYNU

Price zł52.00
Availability: Out of stock
  • Oryginalna, ręcznie wykonana bransoletka z bursztynu. Do każdego wyrobu dołączany jest certyfikat. Sprzedaży podlega wyrób ze zdjęcia, niepowtarzalny. Bransoletka wykonana na drucie pamięciowym, średnica 50 mm, waga 26,21 g. Typ zapięcia – oplatana wokół nadgarstka. Każdy wyrób wysyłany jest w eleganckim, firmowym opakowaniu.

BRANSOLETKA Z BURSZTYNU

Price zł92.00
Availability: Out of stock
  • Ręcznie wykonana bransoletka z bursztynu oszlifowanego. Do każdego wyrobu dołączany jest certyfikat. Obwód 20 cm, waga 29,46 g. Sprzedaży podlega wyrób ze zdjęcia niepowtarzalny. Bransoletka bez zapięcia, wykonana na gumce. Każdy wyrób wysyłany jest w eleganckim, firmowym opakowaniu.

BRANSOLETKA Z BURSZTYNU

Price zł32.00
Availability: Out of stock
  • Ręcznie wykonana bransoletka z bursztynu oszlifowanego. Do każdego wyrobu dołączany jest certyfikat. Średnica bransoletki 50 mm ( 20 cm długość), waga 13,62 g. Sprzedaży podlega wyrób ze zdjęcia niepowtarzalny. Bransoletka bez zapięcia, wykonana na gumce. Każdy wyrób wysyłany jest w eleganckim, firmowym opakowaniu.

Naszyjnik z bursztynem

Price zł53.00
Availability: Out of stock
  • Oryginalny, ręcznie wykonany naszyjnik z bursztynu bałtyckiego, oszlifowanego. Do każdego wyrobu dołączany jest certyfikat. Długość naszyjnika 62 cm, typ zapięcia - guzik wykonany z bursztynu. Sprzedaży podlega wyrób ze zdjęcia, niepowtarzalny. Każdy wyrób wysyłany jest w eleganckim, firmowym opakowaniu.
Product added to compare.