×

Art.1
Sklep internetowy "BizuteriaFront.pl" jest podmiotem gospodarczym zarejestrowanym w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalność gospodarczej. NIP: 6710014322, REGON: 330171660

Art.2
Sklep "BizuteriaFront.pl" prowadzi sprzedaż wysyłkową towarów za pośrednictwem sieci Internet.

Art.3
Zamówienia mogą być składane pod adresem www.BizuteriaFront.pl. Klientem może być tylko osoba pełnoletnia.

Art.4
Klient ma prawo zwrotu wyrobu, bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni na adres ul. Aleksandra Orłowskiego 46, 78-100 Kołobrzeg Dariusz Front. Zwrot środków jest zwracany w ciągu 2 dni roboczych na konto podane przez kupującego. Wyroby podlegające zwrotowi, nie mogą posiadać śladów użytkowania, uszkodzone mechanicznie. Muszą posiadać również nie naruszoną metkę. 

Art.5
Do każdego zamówienia wystawiany jest dokument sprzedaży lub faktura Vat zgodnie z życzeniem klienta. Wprowadzenie zmian w zamówieniu możliwe jest poprzez kontakt e-mail pod adresem biuro@BizuteriaFront.pl.pl. Wszystkie ceny podane są w polskich złotych i zawierają podatek Vat.

Art.6
Złożenie zamówienia przez Kupującego oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu. Każdy Klient składając zamówienie musi potwierdzić znajomość regulaminu.

Art.7
Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie danych adresowych, na które Sprzedający prześle zamawiany towar oraz aktualnego adresu e-mail i telefonu Kupującego w celu potwierdzenia zamówienia oraz sprawnego dostarczenia przesyłki pocztowej. Zamówienia nieposiadające pełnych danych mogą zostać anulowane.

Art.8
Zamówienia złożone do godziny 14 wysyłane są tego samego dnia roboczego. 

Art.9
Przy zamówieniach płatnych za pobraniem, a przekraczających 1000 zł, wymagana jest przedpłata w wysokości 50% wartości zamawianego towaru. Dane do przelewu znajdują się w dziale: Kontakt. W przypadku nie odebrania przesyłki pobraniowej, sprzedający zastrzega sobie możliwość nie realizowania w przyszłości tego typu zamówień.

Art.10
Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia nadanej przesyłki z zamówionym towarem, za które winę ponosi Poczta Polska lub firma kurierska.

Art.11
Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wystawienie dowodu sprzedaży bez podpisu kupującego. Wszystkie ceny w sklepie internetowym www.BizuteriaFront.pl.pl zawierają podatek Vat. Na życzenie Kupującego wystawiana jest Faktura Vat. Oferta wiąże do momentu przejęcia przesyłki przez Klienta. Towar zakupiony w Internetowym Sklepie "BizuteriaFront.pl" jest nowy i nieużywany.

Art.12
Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Kupujący ma prawo do zwrotu towaru wraz z kosztem przesyłki bez podania jakiejkolwiek przyczyny w okresie do 14 dni od daty otrzymania towaru.

Art.13
W przypadku reklamacji/zwrotu towaru, warunkiem przyjęcia reklamacji jest wcześniejsze poinformowanie Sprzedającego telefonicznie lub poprzez e-mail oraz przesłanie towaru na adres Sprzedającego uzgodnioną wcześniej przesyłką z załączonym opisem wady oraz dołączenie dowodu sprzedaży. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem oraz wysłanych na nasz koszt.

Art.14
Zwrot pieniędzy za reklamowany lub zwracany towar oraz zwrot przedpłat za niezrealizowane zamówienia jest dokonywany tylko na wskazane przez Kupującego konto bankowe (wymagane są pełne dane tj. właściciel konta nr konta, adres właściciela konta) w terminie 2 dni od daty otrzymania zwracanego towaru przez Sprzedającego lub anulowania zamówienia. Przy zwrocie/wymianie towaru, Kupujący odsyła zwracany /wymieniany towar na swój koszt wraz z dowodem sprzedaży na adres Sprzedającego.

Art.15
W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Art.16
Sklep „BizuteriaFront.pl” zastrzega sobie prawo do zmian w treści niniejszego Regulaminu. Każdy Klient przed wysłaniem zamówienia proszony jest o zapoznanie się z treścią Regulaminu i jest każdorazowo związany z jego postanowieniami w chwili dokonywania zamówienia.

Art.17 
Na zwrot towaru, wraz z kosztami przesyłki, bez podawania przyczyny zwrotu kupujący ma 14 dni. Towar może zostać zwrócony w oryginalnym opakowaniu wraz z metką i dowodem zakupu. Zwrotowi nie podlega towar uszkodzony. 

Art.18
Zamówienia są realizowane w tym samym dniu roboczym do godziny 14.

Art.19

Zamówienia złożone i nie opłacone w ciągu 4 dni podlegają anulowaniu.

Product added to compare.