×

A.D. Front szanuje prawo Użytkowników do prywatności. Dba ze szczególna troską o ochronę ich danych osobowych oraz stosuje odpowiednie rozwiązania technologiczne, zapobiegając ingerencji w prywatność Użytkowników przez osoby trzecie.

Przeglądając i szukając informacji, ofert lub zamawiając towar w sklepie internetowym www.bizuteriafront.pl akceptują Państwo zasady zawarte w Polityce Prywatności, znajdującej się na tej stronie.

A.D.Front jako właściciel www.bizuteriafront.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. W przypadku wprowadzania zmian w Polityce Prywatności nie mają one wpływu na podstawową zasadę: nie sprzedajmy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych Klientów/Użytkowników www.bizuteriafront.pl

Dane osobowe

W części sklepowej użytkownik ma możliwość rejestracji, ale nie jest ona konieczna do dokonania zakupów. Rejestracja umożliwia Użytkownikowi użycie dodatkowych funkcjonalności i korzystania z rabatów.

W formularzu rejestracyjnym należy podać dane osobiste, takie jak: imię i nazwisko, także login i hasło, niezbędne do składania zamówień na www.bizuteriafront.pl. W formularzu rejestracyjnym należy zgodnie z aktualnie obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych - wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów A.D.Front.

Użytkownik składający zamówienie w sklepie, który wcześniej nie zarejestrował się, musi wypełnić formularz z danymi dot. wysyłki towaru.

W module ogłoszeń Użytkownik może w formularzu dodawania ogłoszenia podać swoje dane personalne, ale nie jest to wymagane.

Dane osobowe Użytkowników mogą być również zbierane przy okazji świadczenia innych usług lub organizowania konkursów na www.bizuteriafront.pl.

Należy pamiętać, że wyrażenie zgody przez Użytkownika na przetwarzanie przez A.D.Front Jego danych osobowych dla celów marketingowych jest całkowicie dobrowolne. Każdemu Użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu i poprawiania podanych przez siebie danych. Można tego dokonać poprzez kontakt z A.D.Front. W przypadku Użytkowników zarejestrowanych dodatkowo można skorzystać z formularza do edycji profilu użytkownika.

Usunięcie konta użytkownika

Każdy z Użytkowników, który założył konto sklepowe, może w dowolnym czasie poprosić o jego usunięcie. Konto zostanie skasowane natychmiast lub po zrealizowaniu zamówień do niego przypisanych. Wszystkie dane zostaną skasowane, zostanie również usunięty e-mail z bazy danych.

Odtworzenie takiego konta nie będzie możliwe, Klient będzie musiał ponownie je założyć i wprowadzić wszystkie dane.

Product added to compare.