×

A.D. Front szanuje prawo Użytkowników do prywatności. Dba ze szczególną troską o ochronę ich danych osobowych, oraz stosuje odpowiednie rozwiązania technologiczne, zapobiegając ingerencji w prywatność Użytkowników przez osoby trzecie.

Przeglądając i szukając informacji, ofert lub zamawiając towar w sklepie internetowym www.bizuteriafront.pl akceptują Państwo zasady zawarte w Polityce Prywatności, znajdującej się na tej stronie.

A.D.Front jako właściciel www.bizuteriafront.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. W przypadku wprowadzania zmian w Polityce Prywatności nie mają one wpływu na podstawową zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych Klientów/Użytkowników www.bizuteriafront.pl

Dane osobowe

W części sklepowej użytkownik ma możliwość rejestracji, ale nie jest ona konieczna do dokonania zakupów. Rejestracja umożliwia Użytkownikowi użycie dodatkowych funkcjonalności i korzystania z rabatów.

W formularzu rejestracyjnym należy podać dane osobiste, takie jak: imię i nazwisko, także login i hasło, niezbędne do składania zamówień na www.bizuteriafront.pl. W formularzu rejestracyjnym należy zgodnie z aktualnie obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych - wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu zrealizowania zamówienia.

Użytkownik składający zamówienie w sklepie, który wcześniej nie zarejestrował się, musi wypełnić formularz z danymi dot. wysyłki towaru.

Dane osobowe Użytkowników mogą być również zbierane przy okazji świadczenia innych usług lub organizowania konkursów na www.bizuteriafront.pl.

Usunięcie konta użytkownika

Każdy z Użytkowników, który założył konto sklepowe, może w dowolnym czasie poprosić o jego usunięcie. Konto zostanie skasowane natychmiast lub po zrealizowaniu zamówień do niego przypisanych. Wszystkie dane zostaną skasowane, zostanie również usunięty e-mail z bazy danych.

Odtworzenie takiego konta nie będzie możliwe, Klient będzie musiał ponownie je założyć i wprowadzić wszystkie dane.

Product added to compare.