Art.1
Sklep internetowy "BizuteriaFront.pl" jest podmiotem gospodarczym zarejestrowanym w Ewidencji Działalności Gospodarczej miasta Kołobrzeg  w  dniu  15 lipca 1992  pod  numerem  4860.  Miejsce wykonywania działalności Kołobrzeg 78-100 ul. Towarowa 15b/d. NIP: 671-001-43-22.

Art.2
Sklep "BizuteriaFront.pl" prowadzi sprzedaż wysyłkową towarów za pośrednictwem sieci Internet.

Art.3
Zamówienia mogą być składane pod adresem www.BizuteriaFront.pl. Klientem może być tylko osoba pełnoletnia.

Art.4
Po złożeniu zamówienia klient zostaje poinformowany wiadomością e-mail,że towar jest dostępny na magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja,wydłużenie czasu oczekiwania,anulowanie części zamówienia).

Art.5
Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów, realizacja zamówień na te towary, aż do wyczerpania zapasów objętych tą formą sprzedaży.

Art.6
Do każdego zamówienia wystawiany jest dokument sprzedaży lub faktura Vat zgodnie z życzeniem klienta. Wprowadzenie zmian w zamówieniu możliwe jest poprzez kontakt e-mail pod adresem biuro@BizuteriaFront.pl.pl. Wszystkie ceny podane są w polskich złotych i zawierają podatek Vat.

Art.7
Złożenie zamówienia przez Kupującego oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu. Każdy Klient składając zamówienie musi potwierdzić znajomość regulaminu.

Art.8
Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie danych adresowych, na które Sprzedający prześle zamawiany towar oraz aktualnego adresu e-mail i telefonu Kupującego w celu potwierdzenia zamówienia oraz sprawnego dostarczenia przesyłki pocztowej. Zamówienia nieposiadające pełnych danych mogą zostać anulowane.

Art.9
Sprzedający w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia potwierdzi zamówienie u Kupującego drogą internetową. Brak potwierdzenia w ciągu 48 godzin przez Kupującego złożonego zamówienia płatnego przy odbiorze (pobranie) jest jednoznacznie traktowany z anulowaniem tego zamówienia. Czas potwierdzenia oraz wysyłki może zostać wydłużony, jeśli wypada on w dni uznawane za wolne od pracy (niedziele i święta).

Art.10
Termin realizacji zamówienia dla produktów znajdujących się w naszym magazynie: do 2 dni roboczych.

Art.11
Przy zamówieniach płatnych za pobraniem, a przekraczających 1000 zł, wymagana jest przedpłata w wysokości 50% wartości zamawianego towaru. Dane do przelewu znajdują się w dziale: Kontakt. W przypadku nie odebrania przesyłki pobraniowej, sprzedający zastrzega sobie możliwość nie realizowania w przyszłości tego typu zamówienia.

Art.12
Sprzedający dostarczy zamówiony towar za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Zaliczenie pocztowe (pobranie) stanowi formę zapłaty za dostarczony towar w przypadku dostarczenia do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej. Do poprawnej i sprawnej realizacji zamówienia dostarczanego za pośrednictwem firmy kurierskiej niezbędny jest aktualny telefon kontaktowy, który należy podać przy rejestracji w systemie sklepu.

Art.13
Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia nadanej przesyłki z zamówionym towarem, za które winę ponosi Poczta Polska lub firma kurierska.

Art.14
W przypadku braku towaru w magazynie,w odniesieniu do towarów, które nie są oznaczone w sklepie, jako towary na zamówienie (towary, przy których podany jest czas oczekiwania), Sprzedający zobowiązuje się powiadomić o tym Kupującego i poinformować go o najbliższym możliwym terminie dostarczenia zamówionego towaru. Kupującemu przysługuje w takiej sytuacji możliwość anulowania zamówienia. Kupujący zobowiązany jest do odbioru zamówionego towaru. W przypadku odmowy przez Kupującego odbioru wcześniej zamówionego towaru lub nieodebraniu przesyłki pobraniowej Sprzedający ma prawo odmówić realizacji następnych zamówień oraz anulować wszystkie przyznane przez system zniżki dla stałych klientów.

Art.15
Towary wykonywane oraz sprowadzane na specjalne zamówienie nie podlegają zwrotowi pieniędzy.

Art.16
Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wystawienie dowodu sprzedaży bez podpisu kupującego.Wszystkie ceny w sklepie internetowym www.BizuteriaFront.pl.pl zawierają podatek Vat. Na życzenie Kupującego wystawiana jest Faktura Vat. Oferta wiąże do momentu przejęcia przesyłki przez Klienta. Towar zakupiony w Internetowym Sklepie "BizuteriaFront.pl" jest nowy i nieużywany.

Art.17
Zgodnie z ustawą z dnia 2 marce 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Kupujący ma prawo do zwrotu towaru wraz z kosztem przesyłki bez podania jakiejkolwiek przyczyny w okresie do 14 dni od daty otrzymania towaru.

Art.18
W przypadku reklamacji/zwrotu towaru, warunkiem przyjęcia reklamacji jest wcześniejsze poinformowanie Sprzedającego telefonicznie lub poprzez e-mail oraz przesłanie towaru na adres Sprzedającego uzgodnioną wcześniej przesyłką z załączonym opisem wady w formie pisemnej oraz dołączenie dowodu sprzedaży. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem oraz wysłanych na nasz koszt.

Art.19
Zwrot pieniędzy za reklamowany lub zwracany towar oraz zwrot przedpłat za niezrealizowane zamówienia jest dokonywany tylko na wskazane przez Kupującego konto bankowe (wymagane są pełne dane tj. właściciel konta nr konta,adres właściciela konta) w terminie 14 dni od daty otrzymania zwracanego towaru przez Sprzedającego lub anulowania zamówienia. Przy zwrocie/wymianie towaru,Kupujący odsyła zwracany /wymieniany towar na swój koszt wraz z dowodem sprzedaży na adres Sprzedającego.

Art.20
Różnice wynikające z Indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

Art.21
W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Art.22
Sklep „BizuteriaFront.pl” zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w treści niniejszego Regulaminu. Każdy Klient przed wysłaniem zamówienia proszony jest o zapoznanie się z treścią Regulaminu i jest każdorazowo związany z jego postanowieniami w chwili dokonywania zamówienia.

Art.23 
Na zwrot towaru, wraz z kosztami przesyłki, bez podawania przyczyny zwrotu kupujący ma 14 dni. Towar może zostać zwrócony w orginalnym opakowaniu wraz z metką i dowodem zakupu. Zwrotowi nie podlega towar uszkodzony. 

Art.24
Zamówienia są realizowane do dwóch dni roboczych.